Nebulla Pipes s.r.o.

www.nebullapipes.com


 

Společnost Nebulla Pipes s.r.o vznikla v roce 2012 s jediným cílem – vyrobit technicky naprosto perfektní, dokonalou vodní dýmku, která zákazníkům přinese jedinečný zážitek. Vodní dýmky této firmy mají minimalistický design, založený na bezchybném technickém zpracování a několikaměsíčním testování. Zosobňují v sobě evropský smysl pro detail s vášní arabského světa.

Křišťálová váza NEBULLY je charakteristická jednoduchostí designu a svojí bytelností. Je vyráběna ve sklářském Studiu Anežka v Novém Boru z českého, ručně foukaného křišťálu. K její výrobě je zapotřebí 3krát více materiálu, než je u dýmkových váz běžné. Jde o tzv. silnostěnné sklo, jež zvyšuje nerozbitnost dýmky a také udržuje vodu déle chladnou. Správný tvar, sílu skla a ideální napojení vázy k tělu NEBULLY testovali skláři ze sklárny Bořka Šípka několik měsíců. 

Korunky dodávané k dýmkám NEBULLA jsou ručne vyrobené z neglazované keramické hlíny, konstruované tak aby umocnily požitek z dýmky samotné . Napojení vázy k tělu NEBULLY zajišťuje nerezová matice s tříchodým závitem, který urychluje manipulaci. Tělo dýmky je vysoustruženo z masivní nerezové oceli, která je vysoce funkční - zachovává dým chladný a přispívá tak k lepšímu chuťovému požitku, navíc její údržba je hygienická a bezproblémová. Pro výrobu koncovek ke šlauchu NEBULLY byla použita soustružená nerez ocel a částečně také tenkostěnná nerezová trubka. Hadice je z potravinářského, tedy zdravotně nezávadného silikonu.