Vzorování

V naší sklárně máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak bude váš návrh vypadat v reálné podobě. Nabízíme možnost výroby libovolných vzorků podle individuálních návrhů. Jsme schopni zajistit dřevěné nebo kovové formy požadovaného tvaru, velikosti a dekoru. Připravíme Vám barevné varianty přesně dle vašich požadavků. Vyrábíme kovové součástky na lampy, lustry, svícny apod., montujeme osvětlení včetně kovových částí, elektrických kabelů a vhodných zdrojů osvětlení.

Nebráníme se žádnému množství ani minimálnímu počtu. Žádná zakázka pro nás není malá!

Pro bližší informace o vzorování, prosím, kontaktujte:
Iveta Kubelová, tel.: +420 603 805 039

Ručně foukané sklo

Pokud nepotřebujete vzorovat a máte již jasno, jakou podobu má mít váš výsledný skleněný výrobek, v naší sklárně máte jedinečnou šanci nechat si ho ručně vyfoukat. Vaši zakázku bude vyrábět stejný tým zkušených sklářů, který pracuje na designech od Bořka Šípka, René Roubíčka a další. Máte tak jistotu, že dostanete opravdu prvotřídní kvalitu. A i u samotné výroby platí, že vítáme všechny zákazníky, jsme připraveni na malosériovou výrobu i jedinečné originální kusy. Uvítáme jakoukoliv výzvu, přijďte si nás vyzkoušet!

Broušení a postprodukce

Jednou z posledních výrobních činností na skleněných výrobcích je jejich broušení a následné finální dokončení. V naší sklárně samozřejmě brousíme, řežeme diamantovými kotouči, vrtáme, hranujeme, pískujeme, leštíme, lepíme UV lepidly atd. Na přání zákazníků zajistíme i externí dekorování skla ručním malováním nebo nástřikem barev, zlacení a další specifické následné úpravy. Samozřejmostí je bezpečností balení všech výrobků, které opouští naši sklárnu. Dárkové balení jsme schopni zajistit přesně podle požadavků zákazníka. Stejně tak profesionální nafocení všech výsledných výrobků.